Meist

Kiirus, kõrgus, kaugus... laseriga !!! 


Markato tegeleb erinevate mõõteriistadega – kiirus-, kõrgus-, kaugus-, paksus- jne mõõturid, alkomeetrid, erinevad skannerid, lokaatorid metallesemete, kaablite, (plast)torude lokaliseerimiseks pinnasest, teehöövli tera juhtimissüsteemid, andurid koppadele ja buldooseritele, GPS jälgimisseadmed, GPS/GNSS, öövaatluseadmed, tahhümeetrid, tarkvara erinevatele mõõteriistadele jne.

Enimmüüdud tooted meie nimekirjas on laser- ja optilised nivelliirid. Lisaks on suurel hulgal lisavarustust: statiivid, latid, prismad, treegerid, adapterid jne, mis ühilduvad 100%-liselt maailma tuntumaid kaubamärke esindavate tahhümeetrite ja GPS-dega. Saadaval üle 5 000 toote!!!

Impordime kaupu põhiliselt USA-st. Esindame maailma suurimaid mõõteriistade kontserne. Kuna oleme ametlikud tootjaesindajad Eestis, on meie hinnad soodsad (enamus konkurente impordib läbi Euroopa esinduste).


Tegeleme nö profitehnikaga!

Tegemist on kvaliteetse, pikaajaliselt töökindla mõõtetehnikaga, mis on põrutuskindel ja peab vastu ka rasketele ilmastikutingimustele, nagu vihm, lumi, tuul jne. Garantii seadmetele on kuni 7 aastat. Garantii remont toimub kohapeal. Mitmed USA tootjad on “Pioneerid” oma valdkonnas – uued süsteemid, mida veel keegi teine ei paku. Meie klientidele vastu tulles vahetame nende kasutatud tehnikat uue vastu, mis tõttu on meilt võimalik osta ka kasutatud tehnikat, mida on korrastatud ja omab ka garantiid. Meie klientideks on enamus ehitus ja tee-ehitus firmasid. Tihedat koostööd teeme tööriistu rentivate firmadega.

Osa meie poolt pakutavatest toodetest on müügil Eestis ka erinevates mõõte- ja tööriistade kauplustes. Tegemist võib olla ka toodetega, mis on teist värvi ja teise kaubamärgiga kui meie pakutavad seadmed. Seepärast soovitame mõõteriista soetamisel kindlasti uurida, kes on tootja ja kas kaubamärk omab ka tehaseid.

Meie pikaajalise kogemuse põhjal võib öelda, et "müügi-kaubamärkide" (mitte-tootjad, vaid ainult müüjad) puhul on risk, et hoolduskulud võivad minna paari aasta jooksul tunduvalt suuremaks kui mõõteriista soetuskulu ja remondiperiood võib "venida" kuust ajast poole aastani.

Enimmüüdud tooted meie nimekirjas on laser- ja optilised nivelliirid. Lisaks on suurel hulgal lisavarustust: statiivid, latid, prismad, treegerid, adapterid jne, mis ühilduvad 100%-liselt
maailma tuntumaid kaubamärke esindavate tahhümeetrite ja GPS-dega. Saadaval üle 5 000 toote!!!

Pakume mõõteriistde vallas järgnevaid teenuseid: 
- kontroll 
- hooldus 
- remont 
- justeerimine 
- konsultatsioon & koolitus (tasuta)

Lisaks:
- ost 
- müük (ka järelmaksu ja liisinguga) 
- vahetus 
- rent

Omame Baltimaade parimat hoolduslaborit. Oleme üle 16.a Trimble ja paljude teiste kaubamärkide ametlik ja autoriseeritud hoolduslabor Eestis. Tõenäoliselt on Trimble, kui kvaliteedimärk selles valdkonnas, kehtestanud kõige karmimad tingimused oma ametlikele ja autoriseeritud hoolduslaboritele.

Justeerime ja remondime kohapeal. Pikemal remondiperioodil tasuta asendusmõõteriista kasutamisvõimalus. Soovi korral kontrollime ja remondime ka Teie vanu mõõteriistu ning väljastame ka ametliku justeerimistunnistuse, mida aktsepteeritakse ISO taotlemisel või selle olemasolul. Kuna üldjuhul on varuosad laos olemas, pakume kiireimat teenindust – soovi korral tuleme ise kohale ja pärast toome või saadame seadme Teile sobival aadressil. Samuti pakume soodsat mõõteriistade hoolduslepingut. Vajadusel pakume tasuta koolitust nii büroos kui objektil. 

Kui juba on mõõteriist, siis olgu ka täpne !!!
Hooldame, remondime ja justeerime kõiki liiki ja marki nivelliire !!!

Markato MK tähtsamad esindatavad kaubamärgid:

Trimble 
www.trimble.com 
Spectra Precision
www.spectralasers.com
Spectra-Physics
TRIMBLESpectra Precision
Geomax
www.geomax-positioning.com
GEOMAX
Laser Reference
www.proshotlaser.com
ProShot Laser
Laser Technology
www.lasertech.com
Newcon Optik
www.newcon-optik.com

MarKato kauplus asub Pärnu mnt 102, 11312 Tallinn.
Sissepääs "E" maja taga hoovis, Ikr.
Oleme avatud E-R kell 9.00-17.00
Autoga kohaletuleku juhiseid vaata siit.

Markato MK OÜ, reg.nr: 10493311