Meist

Kiirus, kõrgus, kaugus... laseriga !!! 

Meil on mõõteriistade müügi ja hoolduse kogemust üle 25 aasta.


Markato tegeleb erinevate mõõteriistadega – kiirus-, kõrgus-, kaugus-, paksus- jne mõõturid, lasernivelliirid, GNSS/GPS, tahhümeetrid, tarkvara erinevatele mõõteriistadele, alkomeetrid, erinevad skannerid, lokaatorid metallesemete, kaablite, (plast)torude lokaliseerimiseks pinnasest, andurid koppadele ja buldooseritele, GPS jälgimisseadmed, öövaatluseadmed jne.

Esindame maailma suurimaid mõõteriistade kontserne. Kuna oleme ametlikud tootjaesindajad Eestis, on meie hinnad soodsad.


Tegeleme nö profitehnikaga!

Tegemist on kvaliteetse, pikaajaliselt töökindla mõõtetehnikaga, mis on põrutuskindel ja peab vastu ka rasketele ilmastikutingimustele, nagu vihm, lumi, tuul jne. Garantii seadmetele on kuni 7 aastat. Garantii remont toimub kohapeal. Mitmed tootjad on “Pioneerid” oma valdkonnas – uued süsteemid, mida veel keegi teine ei paku. Meie klientidele vastu tulles vahetame nende kasutatud tehnikat uue vastu, mis tõttu on meilt võimalik osta ka kasutatud tehnikat, mida on korrastatud ja omab ka garantiid. Meie klientideks on enamus ehitus ja tee-ehitus firmasid, paljud maamõõdubürood. Tihedat koostööd teeme tööriistu rentivate firmadega.

Osa meie poolt pakutavatest toodetest on müügil Eestis ka erinevates mõõte- ja tööriistade kauplustes.

Pakume mõõteriistde vallas järgnevaid teenuseid: 
- kontroll 
- hooldus 
- remont 
- justeerimine 
- konsultatsioon & koolitus (üldjuhul tasuta)

Lisaks:
- ost 
- müük (ka järelmaksu ja liisinguga) 
- vahetus 
- rent

Omame professionaalset hoolduslaborit. Oleme üle 23.a Spectra Precision-i ja paljude teiste kaubamärkide ametlik ja autoriseeritud hoolduslabor Eestis. Tõenäoliselt on Spectra Precision, kui kvaliteedimärk selles valdkonnas, kehtestanud kõige karmimad tingimused oma ametlikele ja autoriseeritud hoolduslaboritele.

Justeerime ja remondime kohapeal. Pikemal remondiperioodil tasuta asendusmõõteriista kasutamisvõimalus. Soovi korral kontrollime ja remondime ka Teie vanu mõõteriistu ning väljastame ka ametliku justeerimistunnistuse, mida aktsepteeritakse ISO taotlemisel või selle olemasolul. Kuna üldjuhul on varuosad laos olemas, pakume kiireimat teenindust – soovi korral tuleme ise kohale ja pärast toome või saadame seadme Teile sobival aadressil. Samuti pakume soodsat mõõteriistade hoolduslepingut. Vajadusel pakume tasuta koolitust nii büroos kui objektil.

Kui juba on mõõteriist, siis olgu ka täpne !!!
Hooldame, remondime ja justeerime kõiki liiki ja marki nivelliire !!!

Markato MK tähtsamad esindatavad kaubamärgid:


Spectra Precision
www.spectraprecision.com
Spectra-Physics
Spectra Precision
Geomax
www.geomax-positioning.com
GEOMAX
Laser Reference
www.proshotlaser.com
ProShot Laser
Laser Technology
www.lasertech.com
Newcon Optik
www.newcon-optik.com

MarKato kauplus asub Pärnu mnt 102, 11312 Tallinn.
Sissepääs "E" maja taga hoovis, Ikr.
Oleme avatud E-R kell 9.00-17.00.
Autoga kohaletuleku juhiseid vaata siit.

Markato MK OÜ, reg.nr: 10493311